Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her

Netværk

Forsiden / Netværk
Viser 1-90 af 15119 produkter
AEROHIVE AP122 Indoor AP 2x2:2 802.11a/b/g/n/ac, Wave 1, BLE, 1x1GbE, PoE, No PSU, No Mounting Bracket, EU
Varenr.: AH-AP-122-AC-CE
AP122| 2 radio 2x2:2 802.11a/b/g/n/ac AP| 1 10/100/1000 Ethernet port| CE regulatory domain| w/o power supply (Internal Antenna only). AP natively supports 15/16" mount and wall mount. Includes HiveManager Connect & HiveCare Community.
Hastighed: 867Mbps  -  Type: Adgangspunkt
På lager 18
ZYXEL NebulaFlex Smart Managed PoE Switch 24xPoE+, 4xCombo, 375w PoE Budget
Varenr.: GS192024HPV2-EU0101F
Produkt: Administreret  -  Porte: 24  -  Hastighed: 1Gbps
På lager 14
JUNIPER EX4300, 32-port 1000BaseX SFP
Varenr.: EX4300-32F
Produkt: Ethernet  -  Porte: 32  -  Hastighed: 1Gbps
På lager 16
AEROHIVE AP122, AP122X, AP130, AP200/AP500 series, 9/16""Ceiling Mounting Brackets
Varenr.: AH-ACC-BKT-916-KIT
AP122| AP122X| AP130| AP200 series/AP500 series 9/16" ceiling mount brackets for recessed and flush ceiling tiles
Produkt: Diverse
På lager 2
AEROHIVE AP122, AP122X, AP130, AP200/AP500 Series, 15/16"" Ceiling Mount Bracket
Varenr.: AH-ACC-BKT-AC-KIT
AP122| AP122X| AP130| AP200 series/AP500 series 15/16" ceiling mount brackets for recessed and non-recessed ceiling tiles
Produkt: Licenser / software
På lager 1
AEROHIVE AP150W Indoor AP 802.11a/b/g/n/ac, Wave 2, BLE+Zigbee, 4x1GbE, PoE, No PSU
Varenr.: AH-AP-150W-AC-CE
AP150W| indoor wall plate access point| 2 radio 3x3:3 802.11ac| MU-MIMO| 4 10/100/1000 Ethernet ports| BLE| POE| CE regulatory domain. Includes HiveManager Connect & HiveCare Community.
Hastighed: 1.3Gbps  -  Type: Adgangspunkt
På lager 2
AEROHIVE 30W POE power injector
Varenr.: AH-ACC-INJ-30W-EU
30W POE power injector with EU power cord for AP122|AP122X|AP130|AP200| AP500 series
Produkt: POE
På lager 10
AEROHIVE AP122 2x2:2 802.11a/b/g/n/ac Includes basic SW
Varenr.: AH-AP-122-AC-W
AP122| 2 radio 2x2:2 802.11a/b/g/n/ac AP| 1 10/100/1000 Ethernet port| configurable regulatory domain| w/o power supply (Internal Antenna only). AP natively supports 15/16" mount and wall mount. Includes HiveManager Connect & HiveCare Community
Hastighed: 867Mbps  -  Type: Adgangspunkt
På lager 3
RUCKUS Unleashed R310 - Indoor 802.11ac, 2x2:2, 802.3af
KAMPAGNE
RUCKUS Unleashed R310 - Indoor 802.11ac, 2x2:2, 802.3af
Varenr.: 9U1-R310-WW02
Ekspertanmeldelser: 1 anmeldelser
Hastighed: 1Gbps  -  Type: Adgangspunkt
På lager 17
ZYXEL GS1350-12HP, 12 Port managed CCTV PoE switch, long range, 130W Budget
Varenr.: GS1350-12HP-EU0101F
Produkt: Administreret  -  Porte: 10  -  Hastighed: 1Gbps
På lager 5
ZYXEL NebulaFlex Cloud Switch 24xG, 4xSFP+
Varenr.: XGS1930-28-EU0101F
Produkt: Administreret  -  Porte: 24  -  Hastighed: 1Gbps
På lager 6
ZYXEL Desktop Gigabit Switch 5xG, metal chassis
Varenr.: GS-105BV3-EU0101F
Produkt: Ikke administreret  -  Porte: 5  -  Hastighed: 1Gbps
På lager 14
ZYXEL NebulaFlex Smart Managed Switch 24xG, 4xCombo
Varenr.: GS1920-24V2-EU0101F
Produkt: Administreret  -  Porte: 24  -  Hastighed: 1Gbps
På lager 4
ZYXEL Simplicity - Webmanaged Gigabit PoE Switch 5xG (4xPoE), 60w
Varenr.: GS1200-5HPV2-EU0101F
Produkt: Administreret  -  Porte: 5  -  Hastighed: 1Gbps
På lager 7
På lager 4
ZYXEL Flexibility - NebulaFlex WiFi 6, 802.11ax, 2x2, PoE, Access Point, incl PSU
Varenr.: NWA110AX-EU0102F
The Nebula cloud management platform provides centralized control and visibility over all Nebula networking devices. Simply you only need to register the device on NCC, and it will automatically join, auto provision and begin to give real-time information. The intuitive platform allows you to group your access points together, control centrally, gain access to diagnostics tools and additional features like captive portal all under a single platform.
Hastighed: 1.775Gbps  -  Type: Adgangspunkt
På lager 5
MELLANOX Passive Copper Cable (DAC), 100GbE, QSFP28, 1.0m
Varenr.: MCP1600-C001
Mellanox Passive Copper cable, ETH 100GbE, 100Gb/s, QSFP, PVC, 1m 30AWG
Produkt: Server / Tilbehør
På lager 1
AEROHIVE AP230 Indoor AP 3x3:3 802.11a/b/g/n/ac, Wave 1, 2x1GbE, PoE+DC, No PSU, EU
Varenr.: AH-AP-230-AC-CE
AP230| indoor plenum rated| 2 radio 3x3:3 802.11a/b/g/n/ac| 2 10/100/1000| USB| CE regulatory domain| without power supply (Internal Antenna only). Includes HiveManager Connect & HiveCare Community.
Hastighed: 1.3Gbps  -  Type: Adgangspunkt
På lager 6
MELLANOX Passive Copper Cable (DAC),100GbE, QSFP28, 3.0m
Varenr.: MCP1600-C003
Mellanox Passive Copper cable, ETH 100GbE, 100Gb/s, QSFP, PVC, 3m 28AWG
Produkt: Server / Tilbehør
På lager 7
ZYXEL Simplicity - Webmanaged Gigabit Switch 8xG
Varenr.: GS1200-8-EU0101F
Produkt: Administreret  -  Porte: 8  -  Hastighed: 1Gbps
På lager 3
MIMOSA PoE 48vDC Compact wall plug
Lagersalg
MIMOSA PoE 48vDC Compact wall plug
Varenr.: 100-00054
Compact wall pug, Gigabit Passive Power over Ethernet injector 56V, 0.275, 15.4W for C5 series clients and B5 Lite backhaul products. Type C (EU) plug
Produkt: POE
På lager 156
PROLABS 10G SFP+ Passive Cable 1.0m, Juniper
Varenr.: EX-SFP-10GE-DAC-1M-C
10G SFP+ Passive Cable 1m, Juniper
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager 3
PROLABS 10G SFP+ Passive Cable 0.5m, Juniper
Varenr.: EX-SFP-10GE-DAC-0.5M-C
10G SFP+ Passive Cable 0.5m, Juniper
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager 10
JUNIPER EX4300, 48-port 10/100/1000B
Varenr.: EX4300-48T
Produkt: Administreret  -  Porte: 48  -  Hastighed: 40Gbps
På lager 7
På lager 6
DIGI One, PortServer TS, II 4 pack DB-9M Modem Adapter
Varenr.: 76000701
Type: Adapter  -  Konnektor 1: DB-9  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager 10
MIMOSA NID Outdoor technician access
Lagersalg
MIMOSA NID Outdoor technician access
Varenr.: 100-00039
Network Interface Device, technician's outdoor Ethernet access, ESD protection and grounding point. Recommended for ALL installations.
Produkt: Diverse
På lager 190
AEROHIVE AP650X Indoor AP 4x4:4 802.11ax, BLE+Zigbee, 1x2.5 + 1x1GbE, RP-SMA, No Antennas, PoE, No PSU
Varenr.: AH-AP-650X-AX-CE
AP650X Indoor plenum rated AP, dual 5 GHz 4x4:4 802.11ac/ax, 1x NBASE-T™ Ethernet and 1x GE, supports external antennas and extended temp range, CE regulatory domain. Antennas sold separately. Includes HiveManager Connect and HiveCare Community.
Type: Adgangspunkt
På lager 2
DIGI AnywhereUSB 2 Plus, Remote (No PSU included (76000965)
Varenr.: AW02-G300
USB Porte: 3  -  Display porte: 0  -  HDMI porte: 0  -  Netværk: 1
På lager 67
DIGI 48"" Power Cord, locking barrel to bare wire
Varenr.: 76000732
Cable - Locking barrel to bare wire, 4' (Use on Porserver TS 1/2/4, Connect SP, Connect WiSP)
Type: Strøm  -  Konnektor 2: No connector  -  Color: Sort
På lager 1
JUNIPER EX2300 12-PORT COMPACT
Varenr.: EX2300-C-12T
Produkt: Administreret  -  Porte: 12  -  Hastighed: 1Gbps
På lager 5
MIMOSA J-Mount Advanced J-Mount Pole
Lagersalg
MIMOSA J-Mount Advanced J-Mount Pole
Varenr.: 100-00043
Twist on the J-Mount, with extra axis of rotation to align the C5 series, to keep it level to the horizon. Single mount
Produkt: Diverse
På lager 317
ZYXEL Simplicity - Webmanaged Gigabit Switch 5xG
Varenr.: GS1200-5-EU0101F
Produkt: Administreret  -  Porte: 5  -  Hastighed: 1Gbps
På lager 7
ZYXEL Desktop Gigabit Switch 8xG, metal chassis
Varenr.: GS-108BV3-EU0101F
Produkt: Ikke administreret  -  Porte: 8  -  Hastighed: 1Gbps
På lager 36
PROLABS 1000BASE-T SFP, RJ45 Connector, 100m, Juniper
Varenr.: EX-SFP-1GE-T-C
1000BASE-T SFP, RJ45 Connector, 100m, Juniper
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager 4
ZYXEL NebulaFlex Cloud Switch 48xG, 4xSFP+
Varenr.: XGS1930-52-EU0101F
Produkt: Administreret  -  Porte: 48  -  Hastighed: 1Gbps
På lager 4
JUNIPER EX4600, 24 SFP+/SFP 2 AC, back to front
Varenr.: EX4600-40F-AFI
Produkt: Administreret  -  Porte: 40  -  Hastighed: 10Gbps
På lager 8
ZYXEL Simplicity - Webmanaged Gigabit PoE Switch 8xG (4xPoE), 60w
Varenr.: GS1200-8HPV2-EU0101F
Produkt: Administreret  -  Porte: 8  -  Hastighed: 1Gbps
På lager 15
ZYXEL Unmanaged Gigabit PoE Switch 8xPoE+, 2xSFP, 130w
Varenr.: GS1100-10HP-EU0101F
Ekspertanmeldelser: 1 anmeldelser
Produkt: Ikke administreret  -  Porte: 8  -  Hastighed: 1Gbps
På lager 8
ZYXEL GS1350-18HP, 18 Port managed CCTV PoE switch, long range, 250W Budget
Varenr.: GS1350-18HP-EU0101F
Produkt: Administreret  -  Porte: 16  -  Hastighed: 1Gbps
På lager 5
DIGI PortServer TS H MEI 1 port extended temp/hardened RS-232/422/485 RJ-45
Varenr.: 70001917
Digi One TS H - Terminal server - RS-232, RS-422, RS-485
Produkt: Diverse
På lager 18
ZYXEL Gigabit Unmanaged PoE Switch 8xG (8xPoE+), 60w
Varenr.: GS1008HP-EU0101F
Produkt: Ikke administreret  -  Porte: 8  -  Hastighed: 1Gbps
På lager 17
På lager 12
JUNIPER EX4300, 48-port back-to-front
Varenr.: EX4300-48T-AFI
Produkt: Administreret  -  Porte: 48  -  Hastighed: 40Gbps
På lager 7
ZYXEL Webmanaged Gigabit PoE Switch 8xPoE+, 70w
Varenr.: GS1900-8HP-EU0102F
Produkt: Administreret  -  Porte: 8  -  Hastighed: 1Gbps
På lager 5
På lager 3
JUNIPER EX4600, 24 SFP+/SFP 2 AC, front to back
Varenr.: EX4600-40F-AFO
Produkt: Administreret  -  Porte: 40  -  Hastighed: 10Gbps
På lager 1
På lager 2
DIGI Digi One, PortServer TS - 4 pack DB-9F Console Adapter (8 pin)
Varenr.: 76000697
Type: Serial - Parallel  -  Konnektor 1: DB-9  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager 17
JUNIPER EX2300 CLASS MULTI-GIG SWITCH
Varenr.: EX2300-24MP
EX2300 16-port 10/100/1000BASE-T PoE+, 8-port 10/100/1000/2500BASE-T PoE+, 4 x 1/10GbE SFP/SFP+ (optics sold separately)
Produkt: Ethernet  -  Porte: 24  -  Hastighed: 10Gbps
På lager 3
ZYXEL Ultimate - NebulaFlex Pro Switch, 8xG, 2xCombo
Varenr.: GS2220-10-EU0101F
Produkt: Administreret  -  Porte: 10  -  Hastighed: 1Gbps
På lager 5
JUNIPER EX4300, 24-port POE
Varenr.: EX4300-24P
Produkt: Administreret  -  Porte: 24  -  Hastighed: 40Gbps
På lager 6
På lager 2
PROLABS 10G SFP+ Passive Cable 2.5m, Juniper
Varenr.: EX-SFP-10GE-DAC-2.5M-C
10G SFP+ Passive Cable 2.5m, Juniper
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager 2
MIMOSA C5 5GHz 20dBi 802.11ac
Lagersalg
MIMOSA C5 5GHz 20dBi 802.11ac
Varenr.: 100-00010
Hastighed: 500Mbps  -  Type: Adgangspunkt
På lager 430
PROLABS 10GBASE-SR, SFP+, 850nm, 300m, Juniper
Varenr.: EX-SFP-10GE-SR-C
10GBASE-SR SFP+, 850nm, 300m, Juniper
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager 48
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 3.0m, Black 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
Varenr.: 55409
Type: Cat6a  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Sort
På lager 48
På lager 1
PROLABS 10GBASE-T SFP, RJ45 Connector, 30m, Juniper
Varenr.: EX-SFP-10GE-T-C
10GBASE-T SFP, RJ45 Connector, 30m, Juniper
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager 8
JUNIPER EX4300, 24-port GE inc PSU
Varenr.: EX4300-24T
Produkt: Administreret  -  Porte: 24  -  Hastighed: 1Gbps
På lager 13
ZYXEL Gigabit Unmanaged PoE Switch 5xG (4xPoE+), 60w
Varenr.: GS1005HP-EU0101F
Produkt: Ikke administreret  -  Porte: 5  -  Hastighed: 1Gbps
På lager 4
DIGI Edgeport 1 DB-9 USB to serial
Varenr.: 301-1001-11
Digi Edgeport 1 port RS232 DB-9 to USB Converter (includes non-captive 1 meter A to B USB cable)
Porte/kontakter: Seriel  -  Eksterne porte: Ja  -  Tilslutning: USB  -  Interne porte: Nej  -  RAID: Nej
På lager 26
Viser 1-90 af 15119 produkter
...