Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her

Netværk

Forsiden / Netværk
Viser 1-90 af 14949 produkter
JUNIPER EX4300, 32-port 1000BaseX SFP
Varenr.: EX4300-32F
Produkt: Ethernet  -  Porte: 32  -  Hastighed: 1Gbps
På lager 6
RUCKUS Unleashed R320 - Indoor 802.11ac Wave 2, 2x2:2, 802.3af
KAMPAGNE
På lager 21
AEROHIVE AP122, AP122X, AP130, AP200/AP500 series, 9/16""Ceiling Mounting Brackets
Varenr.: AH-ACC-BKT-916-KIT
AP122| AP122X| AP130| AP200 series/AP500 series 9/16" ceiling mount brackets for recessed and flush ceiling tiles
Produkt: Diverse
På lager 2
På lager 17
AEROHIVE AP150W Indoor AP 802.11a/b/g/n/ac, Wave 2, BLE+Zigbee, 4x1GbE, PoE, No PSU
Varenr.: AH-AP-150W-AC-CE
AP150W| indoor wall plate access point| 2 radio 3x3:3 802.11ac| MU-MIMO| 4 10/100/1000 Ethernet ports| BLE| POE| CE regulatory domain. Includes HiveManager Connect & HiveCare Community.
Hastighed: 1.3Gbps  -  Type: Adgangspunkt
På lager 2
På lager 6
AEROHIVE AP122 2x2:2 802.11a/b/g/n/ac Includes basic SW
Varenr.: AH-AP-122-AC-W
AP122| 2 radio 2x2:2 802.11a/b/g/n/ac AP| 1 10/100/1000 Ethernet port| configurable regulatory domain| w/o power supply (Internal Antenna only). AP natively supports 15/16" mount and wall mount. Includes HiveManager Connect & HiveCare Community
Hastighed: 867Mbps  -  Type: Adgangspunkt
På lager 2
JUNIPER EX4300, 48-port 10/100/1000B
Varenr.: EX4300-48T
Produkt: Administreret  -  Porte: 48  -  Hastighed: 40Gbps
På lager 8
AEROHIVE 30W POE power injector
Varenr.: AH-ACC-INJ-30W-EU
30W POE power injector with EU power cord for AP122|AP122X|AP130|AP200| AP500 series
Produkt: POE
På lager 10
DIGI AnywhereUSB 2 Plus, Remote (No PSU included (76000965)
Varenr.: AW02-G300
USB Porte: 3  -  Display porte: 0  -  HDMI porte: 0  -  Netværk: 1
På lager 22
JUNIPER EX2300 12-PORT COMPACT
Varenr.: EX2300-C-12T
Produkt: Administreret  -  Porte: 12  -  Hastighed: 1Gbps
På lager 15
MIMOSA PoE 48vDC Compact wall plug
Lagersalg
MIMOSA PoE 48vDC Compact wall plug
Varenr.: 100-00054
Compact wall pug, Gigabit Passive Power over Ethernet injector 56V, 0.275, 15.4W for C5 series clients and B5 Lite backhaul products. Type C (EU) plug
Produkt: POE
På lager 156
MELLANOX Passive Copper Cable (DAC), 100GbE, QSFP28, 1.0m
Varenr.: MCP1600-C001
Mellanox Passive Copper cable, ETH 100GbE, 100Gb/s, QSFP, PVC, 1m 30AWG
Produkt: Server / Tilbehør
På lager 1
PROLABS 10G SFP+ Passive Cable 1.0m, Juniper
Varenr.: EX-SFP-10GE-DAC-1M-C
10G SFP+ Passive Cable 1m, Juniper
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager 3
JUNIPER EX3400 24-PORT POE+
Varenr.: EX3400-24P
Produkt: Administreret  -  Porte: 24  -  Hastighed: 1Gbps
På lager 17
MELLANOX Passive Copper Cable (DAC),100GbE, QSFP28, 3.0m
Varenr.: MCP1600-C003
Mellanox Passive Copper cable, ETH 100GbE, 100Gb/s, QSFP, PVC, 3m 28AWG
Produkt: Server / Tilbehør
På lager 5
PROLABS 10G SFP+ Passive Cable 0.5m, Juniper
Varenr.: EX-SFP-10GE-DAC-0.5M-C
10G SFP+ Passive Cable 0.5m, Juniper
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager 10
MIMOSA NID Outdoor technician access
Lagersalg
MIMOSA NID Outdoor technician access
Varenr.: 100-00039
Network Interface Device, technician's outdoor Ethernet access, ESD protection and grounding point. Recommended for ALL installations.
Produkt: Diverse
På lager 190
PROLABS 1000BASE-T SFP, RJ45 Connector, 100m, Juniper
Varenr.: EX-SFP-1GE-T-C
1000BASE-T SFP, RJ45 Connector, 100m, Juniper
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager 4
AEROHIVE AP230 Indoor AP 3x3:3 802.11a/b/g/n/ac, Wave 1, 2x1GbE, PoE+DC, No PSU, EU
Varenr.: AH-AP-230-AC-CE
AP230| indoor plenum rated| 2 radio 3x3:3 802.11a/b/g/n/ac| 2 10/100/1000| USB| CE regulatory domain| without power supply (Internal Antenna only). Includes HiveManager Connect & HiveCare Community.
Hastighed: 1.3Gbps  -  Type: Adgangspunkt
På lager 6
MIMOSA J-Mount Advanced J-Mount Pole
Lagersalg
MIMOSA J-Mount Advanced J-Mount Pole
Varenr.: 100-00043
Twist on the J-Mount, with extra axis of rotation to align the C5 series, to keep it level to the horizon. Single mount
Produkt: Diverse
På lager 317
DIGI PortServer TS H MEI 1 port extended temp/hardened RS-232/422/485 RJ-45
Varenr.: 70001917
Digi One TS H - Terminal server - RS-232, RS-422, RS-485
Produkt: Diverse
På lager 18
DIGI One, PortServer TS, II 4 pack DB-9M Modem Adapter
Varenr.: 76000701
Type: Adapter  -  Konnektor 1: DB-9  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager 10
DIGI 48"" Power Cord, locking barrel to bare wire
Varenr.: 76000732
Cable - Locking barrel to bare wire, 4' (Use on Porserver TS 1/2/4, Connect SP, Connect WiSP)
Type: Strøm  -  Konnektor 2: No connector  -  Color: Sort
På lager 1
PROLABS 10GBASE-T SFP, RJ45 Connector, 30m, Juniper
Varenr.: EX-SFP-10GE-T-C
10GBASE-T SFP, RJ45 Connector, 30m, Juniper
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager 8
AEROHIVE AP650X Indoor AP 4x4:4 802.11ax, BLE+Zigbee, 1x2.5 + 1x1GbE, RP-SMA, No Antennas, PoE, No PSU
Varenr.: AH-AP-650X-AX-CE
AP650X Indoor plenum rated AP, dual 5 GHz 4x4:4 802.11ac/ax, 1x NBASE-T™ Ethernet and 1x GE, supports external antennas and extended temp range, CE regulatory domain. Antennas sold separately. Includes HiveManager Connect and HiveCare Community.
Type: Adgangspunkt
På lager 2
På lager 33
På lager 1
JUNIPER EX4650 48X25G+8X100G AC AIRFLOW OUT
Varenr.: EX4650-48Y-AFO
Produkt: Administreret  -  Porte: 48  -  Hastighed: 25Gbps
På lager 2
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 3.0m, Black 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
Varenr.: 55409
Type: Cat6a  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Sort
På lager 48
JUNIPER EX2300 CLASS MULTI-GIG SWITCH
Varenr.: EX2300-24MP
EX2300 16-port 10/100/1000BASE-T PoE+, 8-port 10/100/1000/2500BASE-T PoE+, 4 x 1/10GbE SFP/SFP+ (optics sold separately)
Produkt: Ethernet  -  Porte: 24  -  Hastighed: 10Gbps
På lager 3
JUNIPER EX4300, 24-port POE
Varenr.: EX4300-24P
Produkt: Administreret  -  Porte: 24  -  Hastighed: 40Gbps
På lager 8
MIMOSA C5 5GHz 20dBi 802.11ac
Lagersalg
MIMOSA C5 5GHz 20dBi 802.11ac
Varenr.: 100-00010
Hastighed: 500Mbps  -  Type: Adgangspunkt
På lager 430
JUNIPER EX4650 48X25G+8X100G AC AIRFLOW IN
Varenr.: EX4650-48Y-AFI
Produkt: Administreret  -  Porte: 48  -  Hastighed: 25Gbps
På lager 5
PROLABS 10GBASE-LR SFP+, 1310nm, 10km, Juniper
Varenr.: EX-SFP-10GE-LR-C
10GBASE-LR SFP+, 1310nm, 10km, Juniper
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager 8
JUNIPER EX4300, 48-port back-to-front
Varenr.: EX4300-48T-AFI
Produkt: Administreret  -  Porte: 48  -  Hastighed: 40Gbps
På lager 3
PROLABS 1000BASE-LX SFP, 1310nm, 10km over SMF, Juniper
Varenr.: EX-SFP-1GE-LX-C
1000BASE-LX SFP, 1310nm, 10km over SMF, Juniper
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager 30
På lager 6
PROLABS 1000BASE-SX SFP, 850nm, 550m over MMF, Juniper
Varenr.: EX-SFP-1GE-SX-C
1000BASE-SX SFP, 850nm, 550m over MMF, Juniper
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager 45
JUNIPER EX4300, 24-port GE inc PSU
Varenr.: EX4300-24T
Produkt: Administreret  -  Porte: 24  -  Hastighed: 1Gbps
På lager 13
PROLABS 10G SFP+ Passive Cable 2.5m, Juniper
Varenr.: EX-SFP-10GE-DAC-2.5M-C
10G SFP+ Passive Cable 2.5m, Juniper
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager 2
PROLABS 10G SFP+ Passive Cable 5.0m, Juniper
Varenr.: EX-SFP-10GE-DAC-5M-C
10G SFP+ Passive Cable 5m, Juniper
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager 4
PROLABS 10GBASE-SR, SFP+, 850nm, 300m, Juniper
Varenr.: EX-SFP-10GE-SR-C
10GBASE-SR SFP+, 850nm, 300m, Juniper
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager 44
På lager 2
JUNIPER EX2300 24-PORT POE+
Varenr.: EX2300-24P
EX2300 24-port 10/100/1000BASE-T PoE+, 4 x 1/10GbE SFP/SFP+ (optics sold separately)
Produkt: Ethernet PoE  -  Porte: 24  -  Hastighed: 1Gbps
På lager 2
På lager 10
JUNIPER EX4300, 48-port POE
Varenr.: EX4300-48P
Produkt: Administreret  -  Porte: 48  -  Hastighed: 1Gbps
På lager 5
På lager 1
PROLABS 40G QSFP Passive Cable 3m, Juniper
Varenr.: QFX-QSFP-DAC-3M-C
40G QSFP Passive Cable 3m, Juniper
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager 2
PROLABS 40G QSFP Passive Cable 1m, Juniper
Varenr.: QFX-QSFP-DAC-1M-C
40G QSFP Passive Cable 1m, Juniper
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager 2
På lager 16
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 0.25m, White 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
Varenr.: 59822
Type: Cat6a  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Hvid
På lager 196
DIGI Digi 48inch RJ-45/DB-9F Crossover Cable (10 pin)
Varenr.: 76000645
Digi 48" RJ-45/DB-9F Crossover Cable (10 pin)
Type: Serial - Parallel  -  Konnektor 1: DB-9  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager 16
JUNIPER EX3400 24-PORT
Varenr.: EX3400-24T
Produkt: Ethernet  -  Porte: 24  -  Hastighed: 1Gbps
På lager 39
RUCKUS Power Adapter for R310/R320/R510/R600 - 1 pcs. - Output: 12VDC 1.0A
Varenr.: 902-0173-EU00
Spares of EU Power Adapter for Ruckus 7372, 7352, 7321, R600, R500, R300, R310, R510, 7441, M510- quantity of 1
Produkt: Diverse
På lager 37
JUNIPER EX2300 48-PORT
Varenr.: EX2300-48T
EX2300 48-port 10/100/1000BASE-T, 4 x 1/10GbE SFP/SFP+ (optics sold separately)
Produkt: Ethernet  -  Porte: 48  -  Hastighed: 1Gbps
På lager 32
DIGI Digi Hubport/7c 5.5-30VDC powered USB 2.0 hub, extended temp -40C to 70C,
Varenr.: 301-1010-74
USB Porte: 7  -  Display porte: 0  -  HDMI porte: 0  -  Netværk: 0
På lager 6
DIGI Digi One, PortServer TS - 4 pack DB-9F Console Adapter (8 pin)
Varenr.: 76000697
Type: Serial - Parallel  -  Konnektor 1: DB-9  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager 17
JUNIPER SFP+ 10 Gigabit Ethernet Direct Attach Copper cable 1M
Varenr.: EX-SFP-10GE-DAC-1M
SFP+ 10 Gigabit Ethernet Direct Attach Copper (twinax copper cable) – 1-meter length
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+
På lager 10
AEROHIVE XR200P SD-WAN Router
Varenr.: AH-XR200P-EU
XR200P SD-WAN Router| 5x 10/100/1000 LAN/WAN Ethernet| 2x PoE PSE Ports| USB| with power supply and EU power cord.
På lager 2
PROLABS 40G QSFP Passive Cable 5m, Juniper
Varenr.: QFX-QSFP-DAC-5M-C
40G QSFP Passive Cable 5m, Juniper
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager 3
JUNIPER RMK for EX & QFX5100
Varenr.: EX-4PST-RMK
Adjustable 4-post rack-mount kit for EX2300
Produkt: Montering
På lager 4
PROLABS 40GBASE-LR4 QSFP, 1310nm, 10km , Juniper
Varenr.: QFX-QSFP-40G-LR4-C
40GBASE-LR4 QSFP, 1310nm, 10km over SMF, Juniper
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager 4
Viser 1-90 af 14949 produkter
...