Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her

Netværk

Forsiden Netværk
Viser 1-90 af 15385 produkter
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 0.25m, White 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
Varenr.: 59822
Type: Cat6a  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Hvid
På lager 186
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 3.0m, Black 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
Varenr.: 55409
Type: Cat6a  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Sort
På lager 38
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 2.0m, White 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
Varenr.: 59826
Type: Cat6a  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Hvid
På lager 52
ZYXEL Simplicity - Webmanaged Gigabit PoE Switch 5xG (4xPoE), 60w
Varenr.: GS1200-5HPV2-EU0101F
Produkt: Administreret  -  Porte: 5  -  Hastighed: 1Gbps
På lager 34
AEROHIVE AP122, AP122X, AP130, AP200/AP500 series, 9/16'' Ceiling Mounting Brackets
Varenr.: AH-ACC-BKT-916-KIT
AP122| AP122X| AP130| AP200 series/AP500 series 9/16" ceiling mount brackets for recessed and flush ceiling tiles
Produkt: Diverse
På lager 1
MELLANOX Passive Copper Cable (DAC),100GbE, QSFP28, 3.0m
Varenr.: MCP1600-C003
Mellanox Passive Copper cable, ETH 100GbE, 100Gb/s, QSFP, PVC, 3m 28AWG
Produkt: Server / Tilbehør
På lager 5
MELLANOX Passive Copper Cable (DAC), 100GbE, QSFP28, 1.0m
Varenr.: MCP1600-C001
Mellanox Passive Copper cable, ETH 100GbE, 100Gb/s, QSFP, PVC, 1m 30AWG
Produkt: Server / Tilbehør
På lager 1
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 2.0m, Black 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
Varenr.: 55408
Type: Cat6a  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Sort
På lager 26
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 5.0m, White 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
Varenr.: 59828
Type: Cat6a  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Hvid
På lager 11
JUNIPER EX4300, 48-port 10/100/1000B
Varenr.: EX4300-48T
Produkt: Administreret  -  Porte: 48  -  Hastighed: 40Gbps
På lager 7
JUNIPER EX2300 12-PORT COMPACT
Varenr.: EX2300-C-12T
Produkt: Administreret  -  Porte: 12  -  Hastighed: 1Gbps
På lager 216
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 1.0m, Black 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
Varenr.: 55406
Type: Cat6a  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Sort
På lager 137
JUNIPER EX2300 24-PORT
Varenr.: EX2300-24T
EX2300 24-port 10/100/1000BASE-T, 4 x 1/10GbE SFP/SFP+ (optics sold separately)
Produkt: Ethernet  -  Porte: 24  -  Hastighed: 1Gbps
På lager 45
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 0.50m, White 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
Varenr.: 59823
Type: Cat6a  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Hvid
På lager 84
DIGI PortServer TS H MEI 1 port extended temp/hardened RS-232/422/485 RJ-45
Varenr.: 70001917
Digi One TS H - Terminal server - RS-232, RS-422, RS-485
Produkt: Diverse
På lager 18
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 3.0m, White 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
Varenr.: 59827
Type: Cat6a  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Længde: 3m
På lager 33
PROLABS 10G SFP+ Passive Cable 0.5m, Juniper
Varenr.: EX-SFP-10GE-DAC-0.5M-C
10G SFP+ Passive Cable 0.5m, Juniper
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager 10
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 5.0m, Black 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
Varenr.: 55410
Type: Cat6a  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Sort
På lager 16
DIGI Edgeport 1 DB-9 USB to serial
Varenr.: 301-1001-11
Digi Edgeport 1 port RS232 DB-9 to USB Converter (includes non-captive 1 meter A to B USB cable)
Porte/kontakter: Seriel  -  Eksterne porte: Ja  -  Tilslutning: USB  -  Interne porte: Nej  -  RAID: Nej
På lager 40
PROLABS 1000BASE-SX SFP, 850nm, 550m over MMF, Juniper
Varenr.: EX-SFP-1GE-SX-C
1000BASE-SX SFP, 850nm, 550m over MMF, Juniper
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager 19
PROLABS 1000BASE-LX SFP, 1310nm, 10km over SMF, Juniper
Varenr.: EX-SFP-1GE-LX-C
1000BASE-LX SFP, 1310nm, 10km over SMF, Juniper
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager 9
AEROHIVE AP150W Indoor AP 802.11a/b/g/n/ac, Wave 2, BLE+Zigbee, 4x1GbE, PoE, No PSU
Varenr.: AH-AP-150W-AC-CE
AP150W| indoor wall plate access point| 2 radio 3x3:3 802.11ac| MU-MIMO| 4 10/100/1000 Ethernet ports| BLE| POE| CE regulatory domain. Includes HiveManager Connect & HiveCare Community.
Hastighed: 1.3Gbps  -  Type: Adgangspunkt
På lager 1
DIGI Digi Hubport/7c 5.5-30VDC powered USB 2.0 hub, extended temp -40C to 70C,
Varenr.: 301-1010-74
USB Porte: 7  -  Display porte: 0  -  HDMI porte: 0  -  Netværk: 0
På lager 6
DIGI Digi PortServer TS 1 port RS-232 RJ-45 Serial to Ethernet Device Server, 9-30VDC includes 12V/.5A
Varenr.: 70002041
Digi PortServer TS 1 port RS-232 RJ-45 Serial to Ethernet Device Server, 9-30VDC includes 12V/.5A Wall Mount power supply Worldwide
Produkt: Netværk Værktøj
På lager 6
DIGI Neo PCI Express 8 port RS-232 Serial Card w/o Cables (includes low profile bracket)
Varenr.: 77000889
Porte/kontakter: Seriel  -  Eksterne porte: Ja  -  Tilslutning: PCI-E  -  Interne porte: Nej  -  RAID: Nej
På lager 5
PROLABS 10G SFP+ Passive Cable 1.0m, Juniper
Varenr.: EX-SFP-10GE-DAC-1M-C
10G SFP+ Passive Cable 1m, Juniper
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager 2
DIGI 48'' Power Cord, locking barrel to bare wire
Varenr.: 76000732
Cable - Locking barrel to bare wire, 4' (Use on Porserver TS 1/2/4, Connect SP, Connect WiSP)
Type: Strøm  -  Konnektor 2: No connector  -  Color: Sort
På lager 6
DIGI PortServer TS 2 port. 2 port RS-232 RJ-45 Serial to Ethernet Device Server, 9-30VDC includes 12V/.
Varenr.: 70002043
Digi PortServer TS 2 port RS-232 RJ-45 Serial to Ethernet Device Server, 9-30VDC includes 12V/.5A Wall Mount power supply Worldwide
Produkt: Netværk Værktøj
På lager 4
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 0.25m, Black 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
Varenr.: 55404
Type: Cat6a  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Sort
På lager 248
ZYXEL Webmanaged Gigabit Switch 8xG
Varenr.: GS1900-8-EU0101F
Ekspertanmeldelser: 6 anmeldelser
Produkt: Administreret  -  Porte: 8  -  Hastighed: 1Gbps
På lager 1
DIGI Digi Hubport/14 14 port USB 2.0 hub 19* rack
Varenr.: HP-USB-14
Digi Hubport/14 14 port USB 2.0 hub 19" rack (includes 1 US IEC power cord)
USB Porte: 14  -  Display porte: 0  -  HDMI porte: 0  -  Netværk: 0
På lager 1
DIGI Mounting Bracket - DIN Rail For Transport WR21
Varenr.: 76000879
Mounting Bracket - DIN Rail. Compatibility: WR21.
Produkt: Diverse
På lager 5
JUNIPER EX4300, 32-port 1000BaseX SFP
Varenr.: EX4300-32F
Produkt: Ethernet  -  Porte: 32  -  Hastighed: 1Gbps
På lager 19
PROLABS 10GBASE-T SFP, RJ45 Connector, 30m, Juniper
Varenr.: EX-SFP-10GE-T-C
10GBASE-T SFP, RJ45 Connector, 30m, Juniper
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager 3
JUNIPER EX4600, 24 SFP+/SFP 2 AC, front to back
Varenr.: EX4600-40F-AFO
Produkt: Administreret  -  Porte: 40  -  Hastighed: 10Gbps
På lager 1
JUNIPER EX4300, 48-port POE
Varenr.: EX4300-48P
Produkt: Administreret  -  Porte: 48  -  Hastighed: 1Gbps
På lager 1
JUNIPER EX2300 48-PORT POE+
Varenr.: EX2300-48P
EX2300 48-port 10/100/1000BASE-T PoE+, 4 x 1/10GbE SFP/SFP+ (optics sold separately)
Produkt: Ethernet PoE  -  Porte: 48  -  Hastighed: 1Gbps
På lager 7
DIGI Antenna, CDMA/LTE 450HMz
Varenr.: 76000960
Antenna, CDMA/LTE 450HMz
Hastighed: 0Mbps  -  Type: Antenne
På lager 7
DIGI Digi One, PortServer TS - 4 pack DB-25F Console Adapter (8 pin)
Varenr.: 76000699
Type: Serial - Parallel  -  Konnektor 1: DB-25  -  Konnektor 2: RJ-45
På lager 14
PROLABS 40G QSFP Passive Cable 5m, Juniper
Varenr.: QFX-QSFP-DAC-5M-C
40G QSFP Passive Cable 5m, Juniper
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager 3
På lager 1
DIGI Digi PortServer TS 4 port RS-232 RJ-45 Serial to Ethernet Device Server, 9-30VDC includes 12V/.5A Wa
Varenr.: 70002045
Digi PortServer TS 4 port RS-232 RJ-45 Serial to Ethernet Device Server, 9-30VDC includes 12V/.5A Wall Mount power supply Worldwide
Produkt: Netværk Værktøj
På lager 9
JUNIPER SFP 1000Base-LX Optics
Varenr.: EX-SFP-1GE-LX
SFP 1000BASE-LX, LC connector, 1310nm, 10km reach on single-mode fiber
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager 10
PROLABS 1000BASE-BXD SFP, Tx1490nm/Rx1310nm, 10km, Cisco
Varenr.: GLC-BX-D-C
1000BASE-BXD SFP, Tx1490nm/Rx1310nm, 20km, Cisco
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager 1
DIGI Digi One SP IA 1 port RS-232/422/485 DB-9 Serial to Ethernet Device Server with Din Rail Kit Worldwi
Varenr.: 70001999
Digi One SP IA 1 port RS-232/422/485 DB-9 Serial to Ethernet Device Server with Din Rail Kit Worldwide
Produkt: Netværk Værktøj
På lager 9
På lager 14
På lager 4
På lager 2
ONESEC Power Cable Angled Schuko -> Angled C13, 1.5m Socket F, 230V, 10A, Black
Varenr.: 96042
Type: Strøm  -  Konnektor 1: Strømstik Euro  -  Konnektor 2: C13 forbinder  -  Længde: 1.5m
På lager 100
Viser 1-90 af 15385 produkter
...