Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her

Kabler

Forsiden / Netværk / Kabler
Viser 1-60 af 2104 produkter
DELL EMC QSFP+ to QSFP+ 40GbE Passive Copper Direct Attach Cable 7M
Varenr.: 470-13552
Konnektor 1: QSFP+  -  Konnektor 2: QSFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 7m
DELL EMC SFP+ to SFP+10GbE Copper Twinax Direct Attach Cable 5M
Varenr.: 470-13573
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 5m
DELL EMC SFP+ to SFP+10GbE Copper Twinax Direct Attach Cable 7M
Varenr.: 470-13574
Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 7m
DELL EMC SFP+ to SFP+ 10GbE Copper Twinax Direct Attach Cable 5M
Varenr.: 470-AAVG
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 5m
DELL EMC SFP+ to SFP+ 10GbE Copper Twinax Direct Attach Cable 1M
Varenr.: 470-AAVH
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 1m
DELL EMC SFP+ to SFP+ 10GbE Copper Twinax Direct Attach Cable 7M
Varenr.: 470-AAVI
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 7m
DELL EMC SFP+ to SFP+ 10GbE Copper Twinax Direct Attach Cable 3M
Varenr.: 470-AAVJ
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort
DELL EMC SFP+ to SFP+10GbECopper Twinax Direct Attach Cable 0.5M
Varenr.: 470-AAVK
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 0.5m
DELL EMC QSFP+ to QSFP+ 40GbE Passive Copper Direct Attach Cable 1M
Varenr.: 470-AAVR
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: QSFP+  -  Konnektor 2: QSFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 1m
DELL EMC QSFP+ to QSFP+ 40GbE Passive Copper Direct Attach Cable 5M
Varenr.: 470-AAWE
Konnektor 1: QSFP+  -  Konnektor 2: QSFP+  -  Color: Blue, Silver  -  Længde: 5m
DELL EMC QSFP+ to QSFP+ 40GbE Passive Copper Direct Attach Cable 3M
Varenr.: 470-AAWN
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: QSFP+  -  Konnektor 2: QSFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 3m
DELL EMC QSFP+ to QSFP+ 40GbE Passive Copper Direct Attach Cable 0.5M
Varenr.: 470-AAXB
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: QSFP+  -  Konnektor 2: QSFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 0.5m
DELL EMC 40GbE (QSFP+) to 4 x 10GbE SFP+ Passive Copper Breakout Cable 3M
Varenr.: 470-AAXG
Type: Ethernet  -  Konnektor 1: QSFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 3m
DELL EMC 40GbE (QSFP+) to 4x10GbE SFP+ Passive Copper Breakout Cable 5M
Varenr.: 470-AAXH
Type: Ethernet  -  Konnektor 1: QSFP+  -  Konnektor 2: QSFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 5m
DELL EMC QSFP+ to QSFP+ 40GbE Passive Copper Direct Attach Cable 7M
Varenr.: 470-AAXI
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: QSFP+  -  Konnektor 2: QSFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 7m
DELL EMC 2M Optical Fibre Cable LC-LC (CK)
Varenr.: 470-ABEG
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Længde: 2m
DELL EMC SFP+ to SFP+ 10GbE Passive Copper Twinax Direct Attach 2M
Varenr.: 470-ABPS
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort  -  Længde: 2m
DELL EMC 100GbE QSFP28 to QSFP28 Passive Copper Direct Attach 0.5M
Varenr.: 470-ABPW
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: QSFP28  -  Konnektor 2: QSFP28  -  Color: Sort  -  Længde: 0.5m
DELL EMC SFP28 to SFP28 25GbE Passive Copper Twinax Direct Attach 3M
Varenr.: 470-ACEU
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP28  -  Konnektor 2: SFP28  -  Color: Sort  -  Længde: 3m
DELL EMC SFP28 to SFP28 25GbE Passive Copper Twinax Direct Attach 1M
Varenr.: 470-ACEX
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP28  -  Konnektor 2: SFP28  -  Color: Sort  -  Længde: 1m
DELL EMC SFP28 to SFP28 25GbE Passive Copper Twinax Direct Attach 5M
Varenr.: 470-ACEY
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP28  -  Konnektor 2: SFP28  -  Color: Sort  -  Længde: 5m
DELL EMC SFP28 to SFP28 25GbE Passive Copper Twinax Direct Attach 2M
Varenr.: 470-ACFB
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP28  -  Konnektor 2: SFP28  -  Color: Sort  -  Længde: 2m
Viser 1-60 af 2104 produkter
...