Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her

Kabler

Forsiden / Netværk / Kabler
Viser 1-90 af 2147 produkter
MELLANOX Passive Copper Cable (DAC), 100GbE, QSFP28, 1.0m
Varenr.: MCP1600-C001
Mellanox Passive Copper cable, ETH 100GbE, 100Gb/s, QSFP, PVC, 1m 30AWG
Produkt: Server / Tilbehør
På lager 1
PROLABS 10G SFP+ Passive Cable 0.5m, Juniper
Varenr.: EX-SFP-10GE-DAC-0.5M-C
10G SFP+ Passive Cable 0.5m, Juniper
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager 10
PROLABS 10G SFP+ Passive Cable 1.0m, Juniper
Varenr.: EX-SFP-10GE-DAC-1M-C
10G SFP+ Passive Cable 1m, Juniper
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager 3
MELLANOX Passive Copper Cable (DAC),100GbE, QSFP28, 3.0m
Varenr.: MCP1600-C003
Mellanox Passive Copper cable, ETH 100GbE, 100Gb/s, QSFP, PVC, 3m 28AWG
Produkt: Server / Tilbehør
På lager 5
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 3.0m, Black 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
Varenr.: 55409
Type: Cat6a  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Sort
På lager 48
PROLABS 10G SFP+ Passive Cable 2.5m, Juniper
Varenr.: EX-SFP-10GE-DAC-2.5M-C
10G SFP+ Passive Cable 2.5m, Juniper
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager 2
PROLABS 10G SFP+ Passive Cable 5.0m, Juniper
Varenr.: EX-SFP-10GE-DAC-5M-C
10G SFP+ Passive Cable 5m, Juniper
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager 4
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 0.25m, White 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
Varenr.: 59822
Type: Cat6a  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Hvid
På lager 196
JUNIPER SFP+ 10 Gigabit Ethernet Direct Attach Copper cable 1M
Varenr.: EX-SFP-10GE-DAC-1M
SFP+ 10 Gigabit Ethernet Direct Attach Copper (twinax copper cable) – 1-meter length
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+
På lager 10
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 2.0m, White 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
Varenr.: 59826
Type: Cat6a  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Hvid
På lager 66
JUNIPER SFP+ 10 Gigabit Ethernet DAC
Varenr.: EX-SFP-10GE-DAC-3M
SFP+ 10 Gigabit Ethernet Direct Attach Copper (twinax copper cable) – 3-meter length
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+
På lager 10
JUNIPER QSFP+ to QSFP+ Direct Attach Copper - 3m
Varenr.: QFX-QSFP-DAC-3M
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: QSFP+  -  Konnektor 2: QSFP+  -  Color: Sort
På lager 10
PROLABS 10G SFP+ Passive Cable 1.5m, Juniper
Varenr.: EX-SFP-10GE-DAC-1.5M-C
10G SFP+ Passive Cable 1.5m, Juniper
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager 8
På lager 6
JUNIPER QSFP+ to QsFP Copper cable
Varenr.: JNP-QSFP-DAC-5M
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: QSFP+  -  Konnektor 2: QSFP+  -  Color: Sort
På lager 4
JUNIPER QSFP+ to QSFP+ Ethernet DAC 1m Passive
Varenr.: QFX-QSFP-DAC-1M
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: QSFP+  -  Konnektor 2: QSFP+  -  Color: Sort
På lager 10
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 1.0m, White 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
Varenr.: 59824
Type: Cat6a  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Hvid
På lager 97
JUNIPER 100G DAC TWINEX COPPER CABLE 5M
Varenr.: JNP-100G-DAC-5M
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: QSFP28  -  Konnektor 2: QSFP28  -  Color: Sort
På lager 1
PROLABS Multimode OM3 Fiber Cable, SC/LC, 0.5m
Varenr.: CAB-OM3-SC-LC-0.5M
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Orange
På lager 2
JUNIPER 100G DAC BREAKOUT INTO 4X25G
Varenr.: JNP-100G-4X25G-1M
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: QSFP28  -  Konnektor 2: 4 x SFP+
På lager 16
JUNIPER SFP 25GBASE DAC CABLE 5M
Varenr.: JNP-SFP-25G-DAC-5M
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP28  -  Konnektor 2: SFP28
På lager 8
JUNIPER SFP+ 10GIG 5M DAC
Varenr.: EX-SFP-10GE-DAC-5M
SFP+ 10 Gigabit Ethernet Direct Attach Copper (twinax copper cable) – 5-meter length
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+  -  Color: Sort
På lager 4
JUNIPER Ethernet Direct Attach Copper 3m QSFP28 to QSFP28
Varenr.: JNP-100G-DAC-3M
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: QSFP28  -  Konnektor 2: QSFP28  -  Color: Sort
På lager 6
JUNIPER 100G DAC BREAKOUT INTO 4X25G
Varenr.: JNP-100G-4X25G-3M
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: QSFP28  -  Konnektor 2: 4 x SFP+
På lager 5
JUNIPER QSFP28 to QSFP28 DAC 1M
Varenr.: JNP-100G-DAC-1M
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: QSFP28  -  Konnektor 2: QSFP28  -  Color: Sort
På lager 35
JUNIPER SFP 25GBASE DAC CABLE 1M
Varenr.: JNP-SFP-25G-DAC-1M
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP28  -  Konnektor 2: SFP28
På lager 14
ONESEC Power Cable C5 (Mickey Mouse) -> Schuko 1.8m Socket F, 230V, 10A, Black
Varenr.: 68004
Type: Strøm  -  Konnektor 1: Strømstik Euro  -  Konnektor 2: C5 forbinder
På lager 13
JUNIPER SFP 25GBASE DAC CABLE 3M
Varenr.: JNP-SFP-25G-DAC-3M
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP28  -  Konnektor 2: SFP28
På lager 20
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 0.50m, White 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
Varenr.: 59823
Type: Cat6a  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Hvid
På lager 84
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 0.50m, Black 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
Varenr.: 55405
Type: Cat6a  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Sort
På lager 183
ONESEC Power Cable Schuko -> C13, 1.5m Socket F, 230V, 10A, Black
Varenr.: 68605
Type: Strøm  -  Konnektor 1: Strømstik Euro  -  Konnektor 2: C13 forbinder
På lager 189
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 1.0m, Black 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
Varenr.: 55406
Type: Cat6a  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Sort
På lager 147
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 2.0m, Black 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
Varenr.: 55408
Type: Cat6a  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Sort
På lager 36
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 0.25m, Black 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
Varenr.: 55404
Type: Cat6a  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Sort
På lager 258
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 5.0m, White 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
Varenr.: 59828
Type: Cat6a  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Hvid
På lager 21
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 5.0m, Black 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
Varenr.: 55410
Type: Cat6a  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Sort
På lager 26
PROLABS Multimode OM3 Fiber Cable, LC/LC, 0.5m
Varenr.: CAB-OM3-LC-LC-0.5M
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Vand
På lager 4
ONESEC Multimode Fiber OM4 Patch Cable LC/SC, Purple, 0.5m
Varenr.: 4040849959424
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Lilla
På lager 5
PROLABS Multimode OM3 Fiber Cable, LC/LC, 1.0m
Varenr.: CAB-OM3-LC-LC-1M
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC/UPC  -  Konnektor 2: LC/UPC  -  Color: Gul
På lager 12
ONESEC Multimode Fiber OM4 Patch Cable LC/SC, Purple, 2.0m
Varenr.: 4040849959448
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Lilla
På lager 3
JUNIPER AC Power Cable - EU - EU (16A/250V, 2.5m)
Varenr.: CBL-EX-PWR-C19-EU
Type: Strøm  -  Konnektor 1: Strømstik  -  Konnektor 2: C19 forbinder  -  Color: Sort
På lager 2
Extreme Networks 40 Gigabit Ethernet QSFP+ passive copper cable assembly 0.5m length.
Varenr.: 10311
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: QSFP+  -  Konnektor 2: QSFP+  -  Color: Sort
På lager 35
JUNIPER Power Cable Europe
Varenr.: CBL-EX-PWR-C13-EU
Type: Strøm  -  Konnektor 1: Strømstik Euro  -  Konnektor 2: C13 forbinder  -  Color: Sort
På lager 28
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 10.0m, Black 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
Varenr.: 55412
Type: Cat6a  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Sort
På lager 26
PROLABS Multimode OM4 Fiber Cable, LC/LC, 0.5m
Varenr.: CAB-OM4-LC-LC-0.5M
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Vand
På lager 18
PROLABS 10G SFP+ Passive Cable 1m, Cisco
Varenr.: SFP-H10GB-CU1M-C
10G SFP+ Passive Cable 1m, Cisco
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager 2
MELLANOX Passive Copper Cable (DAC), 100Gbps IB EDR, QSFP28, 3.0m
Varenr.: MCP1600-E003
Mellanox Passive Copper cable, IB EDR, up to 100Gb/s, QSFP, LSZH, 3m 26AWG
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: QSFP+  -  Konnektor 2: QSFP+  -  Color: Sort
På lager 4
Extreme Networks QSFP+ Passive Copper Cable 1,0 meter
Varenr.: 10312
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: QSFP+  -  Konnektor 2: QSFP+  -  Color: Sort
På lager 5
JUNIPER Power Cable UK
Varenr.: CBL-EX-PWR-C13-UK
Type: Strøm  -  Konnektor 1: C13 forbinder  -  Konnektor 2: C13 forbinder  -  Color: Sort
På lager 16
PROLABS Multimode OM3 Fiber Cable, LC/LC, 5.0m
Varenr.: CAB-OM3-LC-LC-5M
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC/UPC  -  Konnektor 2: LC/UPC  -  Color: Gul
På lager 6
PROLABS Multimode OM3 Fiber Cable, LC/LC, 7.0m
Varenr.: CAB-OM3-LC-LC-7M
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Orange
På lager 6
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 10.0m, White 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
Varenr.: 59830
Type: Cat6a  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Hvid
På lager 10
PROLABS Multimode OM3 Fiber Cable, LC/LC, 2.0m
Varenr.: CAB-OM3-LC-LC-2M
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Gul
På lager 4
PROLABS Multimode OM4 Fiber Cable, LC/LC, 1.0m
Varenr.: CAB-OM4-LC-LC-1M
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Vand
På lager 7
ONESEC Multimode Fiber OM4 Patch Cable LC/SC, Purple, 3.0m
Varenr.: 4040849959455
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: SC  -  Color: Lilla
På lager 4
JUNIPER Power Cable China
Varenr.: CBL-EX-PWR-C13-CH
Type: Strøm  -  Konnektor 1: C13 forbinder  -  Konnektor 2: C13 forbinder
På lager 2
RUCKUS 10GbE Active SFP+ DAC 1.0m, Ruckus/Brocade
Varenr.: 10G-SFPP-TWX-0101
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: SFP+  -  Konnektor 2: SFP+
På lager 4
PROLABS Multimode OM3 Fiber Cable, LC/LC, 3.0m
Varenr.: CAB-OM3-LC-LC-3M
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Gul
På lager 19
PROLABS Multimode OM4 Fiber Cable, SC/LC, 0.5m
Varenr.: CAB-OM4-SC-LC-0.5M
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Vand
På lager 1
PROLABS 10G SFP+ Passive Cable 0.5m, Cisco
Varenr.: SFP-H10GB-CU0.5M-C
10G SFP+ Passive Cable 0.5m, Cisco
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager 6
PROLABS 10G SFP+ Passive Cable 1.5m, Cisco
Varenr.: SFP-H10GB-CU1.5M-C
10G SFP+ Passive Cable 1.5m, Cisco
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager 7
PROLABS Multimode OM4 Fiber Cable, LC/LC, 5.0m
Varenr.: CAB-OM4-LC-LC-5M
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Blå
På lager 14
PROLABS Multimode OM4 Fiber Cable, LC/LC, 10.0m
Varenr.: CAB-OM4-LC-LC-10M
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Blå
På lager 6
PROLABS Multimode OM4 Fiber Cable, LC/LC, 3.0m
Varenr.: CAB-OM4-LC-LC-3M
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Vand
På lager 14
PROLABS Multimode OM4 Fiber Cable, LC/LC, 7.0m
Varenr.: CAB-OM4-LC-LC-7M
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Vand
På lager 2
PROLABS Multimode OM4 Fiber Cable, SC/LC, 2.0m
Varenr.: CAB-OM4-SC-LC-2M
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Vand
På lager 4
PROLABS 10G SFP+ Active Direct Attach Cable 5m, Brocade
Varenr.: 10G-SFPP-TWX-0501-C
10G SFP+ Active Cable 5m, Brocade
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager 7
PROLABS 10G SFP+ Passive Cable 2m, Cisco
Varenr.: SFP-H10GB-CU2M-C
10G SFP+ Passive Cable 2m, Cisco
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager 8
PROLABS Multimode OM4 Fiber Cable, LC/LC, 2.0m
Varenr.: CAB-OM4-LC-LC-2M
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Blå
På lager 4
PROLABS Single Mode OS1 Fiber Cable, LC/LC, 3.0m
Varenr.: CAB-OS1-LC-LC-3M
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Gul
På lager 4
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 20.0m, White 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
Varenr.: 59832
Type: Cat6a  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Hvid
På lager 8
PROLABS 10G SFP+ Active Direct Attach Cable 3m, Brocade
Varenr.: 10G-SFPP-TWX-0301-C
10G SFP+ Active Cable 3m, Brocade
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager 4
JUNIPER Power Cable UK
Varenr.: CBL-JX-PWR-UK
Type: Strøm  -  Color: Sort
På lager 5
ONESEC CAT 6A UTP Cable, 20.0m, Black 500 MHz, AWG 26/7, U/UTP
Varenr.: 55414
Type: Cat6a  -  Konnektor 1: RJ-45  -  Konnektor 2: RJ-45  -  Color: Sort
På lager 13
PROLABS 10G SFP+ Active Direct Attach Cable 2m, Brocade
Varenr.: 10G-SFPP-TWX-0201-C
10G SFP+ Active Cable 2m, Brocade
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager 3
PROLABS 10G SFP+ Passive Cable 1m, Extreme
Varenr.: 10304-C
10G SFP+ Passive Cable 1m, Extreme
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager 11
JUNIPER QSFP+ to SFP+ 10 DAC cable (twinax copper cable) 3m
Varenr.: QFX-QSFP-DACBO-3M
Type: Netværksspecial  -  Konnektor 1: QSFP+  -  Konnektor 2: 4 x SFP+  -  Color: Sort
På lager 16
PROLABS 10G SFP+ Active Direct Attach Cable 1m, Brocade
Varenr.: 10G-SFPP-TWX-0101-C
10G SFP+ Active Cable 1m, Brocade
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
På lager 39
PROLABS Single Mode OS2 Fiber Cable, LC/LC, 5.0m
Varenr.: CAB-OS2-LC-LC-5M
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Gul
På lager 2
På lager 4
PROLABS Multimode OM4 Fiber Cable, SC/LC, 3.0m
Varenr.: CAB-OM4-SC-LC-3M
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Vand
På lager 12
PROLABS Single Mode OS1 Fiber Cable, SC/LC, 0.5m
Varenr.: CAB-OS1-SC-LC-0.5M
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Gul
På lager 3
PROLABS Single Mode OS1 Fiber Cable, SC/LC, 3.0m
Varenr.: CAB-OS1-SC-LC-3M
Type: Fiber  -  Konnektor 1: SC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Gul
På lager 7
PROLABS Single Mode OS1 Fiber Cable, LC/LC, 7.0m
Varenr.: CAB-OS1-LC-LC-7M
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Gul
På lager 4
PROLABS Single Mode OS2 Fiber Cable, LC/LC, 3.0m
Varenr.: CAB-OS2-LC-LC-3M
Type: Fiber  -  Konnektor 1: LC  -  Konnektor 2: LC  -  Color: Gul
På lager 2
Viser 1-90 af 2147 produkter
...