Vent venligst...
Varen er tilføjet indkøbskurven. Se indkøbskurv her

AEROHIVE / Katalog


Viser 1-7 af 7 produkter
AEROHIVE 100BASE-SX SFP Transceiver, Multimode, 850nm, 550m
Varenr.: AH-ACC-SFP-1G-SX
Gigabit Ethernet SFP module - SX
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
AEROHIVE 10GBASE-SR SFP+ Transceiver, Multimode, 850nm, 400m (OM4)
Varenr.: AH-ACC-SFP-10G-SR
10-Gigabit Ethernet SFP+ module - SR
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
AEROHIVE 10GBASE-LRM SFP+ Transceiver, Multimode, 1310nm, 220m
Varenr.: AH-ACC-SFP-10G-LRM
10-Gigabit Ethernet SFP+ module - LRM
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
Viser 1-7 af 7 produkter