AEROHIVE 10GBASE-LR SFP+ Transceiver, Single Mode, 1310nm, 10km

Forsiden / Netværk / Optik & moduler / AEROHIVE 10GBASE-LR SFP+ Transceiver, Single Mode, 1310nm, 10km
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
No image

AEROHIVE 10GBASE-LR SFP+ Transceiver, Single Mode, 1310nm, 10km

Varenr.:
AH-ACC-SFP-10G-LR
EAN:
0819841010242

10-Gigabit Ethernet SFP+ module - LR
  • Produkt Diverse